Πρωτάθλημα FOOTBALL CLUB 7Χ7
Print
1η Αγωνιστική 09-10-2018 00:00 AMPALADOR - : - NF City
  09-10-2018 00:00 BUTRINTI FC - : - TURN RIVER
  09-10-2018 00:00 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ - : - ΓΕΡΑΚΑ City
  09-10-2018 19:00 INTERBUS 3 : 6 12N
  09-10-2018 20:00 ΔΟΞΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ 6 : 4 ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ
  09-10-2018 21:00 LIONS 4 : 4 ROSENEGRO
  09-10-2018 22:00 ΣΑΝ ΧΩΝΕΨΩ 6 : 3 Wanderers
  10-10-2018 19:30 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ 4 : 5 COLO ΚΟΛΟ

2η Αγωνιστική 16-10-2018 19:15 INTERBUS 3 : 12 BUTRINTI FC
  16-10-2018 20:15 AMPALADOR 3 : 7 ΓΕΡΑΚΑ City
  16-10-2018 21:15 ROSENEGRO 2 : 5 ΣΑΝ ΧΩΝΕΨΩ
  16-10-2018 22:15 COLO ΚΟΛΟ 3 : 6 NF City
  17-10-2018 19:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 6 : 7 TURN RIVER

3η Αγωνιστική 23-10-2018 19:00 BUTRINTI FC 12 : 2 ΓΕΡΑΚΑ City
  23-10-2018 21:30 ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ 3 : 0 LIONS
  23-10-2018 22:30 TURN RIVER 6 : 4 Wanderers
  24-10-2018 19:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 6 : 9 NF City
  25-10-2018 19:30 12N 4 : 8 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ

4η Αγωνιστική 30-10-2018 19:30 NF City 14 : 4 ΔΟΞΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ
  30-10-2018 20:30 AMPALADOR 3 : 8 12N
  30-10-2018 21:30 ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ 5 : 12 ROSENEGRO
  30-10-2018 22:30 ΣΑΝ ΧΩΝΕΨΩ - : - LIONS
  31-10-2018 19:30 TURN RIVER 0 : 8 COLO ΚΟΛΟ
  01-11-2018 19:15 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 3 : 0 INTERBUS

5η Αγωνιστική 06-11-2018 19:30 ΛΑΜΙΡΑΖ 5 : 10 TURN RIVER
  06-11-2018 21:30 Wanderers 6 : 5 ΓΕΡΑΚΑ City
  06-11-2018 22:30 ΑΜΠΑΛΟΙ 1 : 7 COLO ΚΟΛΟ
  07-11-2018 19:30 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ 3 : 5 BUTRINTI FC
  07-11-2018 20:30 ΔΟΞΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ 5 : 4 ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ
  08-11-2018 20:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 6 : 3 12N
  08-11-2018 22:45 AMPALADOR 11 : 4 ΑΜΠΑΛΟΙ

6η Αγωνιστική 13-11-2018 19:30 INTERBUS 3 : 10 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ
  13-11-2018 20:30 ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ 11 : 1 ΑΜΠΑΛΟΙ
  13-11-2018 21:30 ΛΑΜΙΡΑΖ 2 : 11 Wanderers
  13-11-2018 22:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 10 : 4 ROSENEGRO
  14-11-2018 19:30 BUTRINTI FC 5 : 5 NF City
  15-11-2018 20:30 ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ 7 : 6 AMPALADOR

7η Αγωνιστική 20-11-2018 19:30 NF City 3 : 6 TURN RIVER
  20-11-2018 20:30 ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ 4 : 4 ΛΑΜΙΡΑΖ
  20-11-2018 21:30 ROSENEGRO 3 : 10 COLO ΚΟΛΟ
  20-11-2018 22:30 AEK original 7 : 6 Wanderers
  21-11-2018 19:30 ΔΟΞΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ 12 : 2 ΓΕΡΑΚΑ City
  22-11-2018 20:30 ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ 7 : 0 12N

8η Αγωνιστική 26-11-2018 21:00 AEK original 3 : 6 COLO ΚΟΛΟ
  27-11-2018 19:30 BUTRINTI FC 5 : 3 ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ
  27-11-2018 20:30 ΑΜΠΑΛΟΙ 3 : 7 ΛΑΜΙΡΑΖ
  27-11-2018 21:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 4 : 2 AMPALADOR
  28-11-2018 19:30 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ 3 : 5 ΔΟΞΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ
  29-11-2018 20:30 12N 2 : 1 TURN RIVER

9η Αγωνιστική 30-11-2018 00:00 AEK original - : - ΓΕΡΑΚΑ City
  04-12-2018 19:30 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ 10 : 3 TURN RIVER
  04-12-2018 20:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 3 : 3 ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ
  04-12-2018 21:30 ROSENEGRO 5 : 3 ΛΑΜΙΡΑΖ
  04-12-2018 22:30 NF City 4 : 7 Wanderers
  05-12-2018 19:30 BUTRINTI FC 10 : 3 ΔΟΞΑ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ
  06-12-2018 20:30 12N 15 : 1 ΑΜΠΑΛΟΙ

10η Αγωνιστική 11-12-2018 19:30 ΧΑΡΟΚΟΠΟΙ 1 : 5 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑ
  11-12-2018 20:30 ΑΜΠΑΛΟΙ 4 : 4 ΓΕΡΑΚΑ City
  11-12-2018 21:30 ROSENEGRO 7 : 9 TURN RIVER
  11-12-2018 22:30 Wanderers 3 : 2 12N
  12-12-2018 19:30 COLO ΚΟΛΟ - : - ΔΕΝΜΠΟΡΟΥΣΙΑΝ ΝΤΟΡΜΟΥΝΤ
  12-12-2018 20:30 AEK original - : - AMPALADOR
  13-12-2018 20:30 ΛΑΜΙΡΑΖ - : - ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ